BEZPŁATNA WYSYŁKA

od 150 zł

WEJDŹ DO SKLEPU

UWAGA

15% rabatu tylko dla zalogowanych

ZALOGUJ SIĘ

Wsparcie Techniczne

Instrukcja użytkowania

Jeśli instrukcja jest niejasna lub brakuje instrukcji dla Twojego produktu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. 

Sposób użycia:

Na suchy piankowy aplikator nałóż około 8 kropli AQUA Coating ONE ( w przypadku tej powłoki nie używamy ściereczki suede!!!) . Taka ilość jest wystarczająca do tego, by pokryć nią około połowy elementu karoserii średniej wielkości aplikowana warstwa powłoki ma być gruba i mokra (nasączony już aplikator sprawia, że przy dalszej aplikacji może być potrzebna mniejsza liczba kropel). 

Powłokę rozprowadzaj na lakierze wykonując ruchy krzyżowe.

Po odczekaniu około  1 min.  usuń nadmiar produktu przy pomocy pierwszej mikrofibry (produkt szybko się krystalizuje, dlatego nie czekaj zbyt długo). Drugą mikrofibrą wypoleruj powierzchnię do uzyskania połysku.

Po naniesieniu powłoki na wszystkie elementy auta pozostaw je w sprzyjających warunkach atmosferycznych na 24 godziny. Zadbaj, by temperatura nie spadła poniżej 10 stopni. 

Dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecamy nałożenie nie jednej, ale dwóch warstw powłoki AQUA Coating ONE. Koniecznie 10 godz. po aplikacji ostatniej warstwy AQUA Coating ONE zaaplikuj Coating Booster.

Aby przygotować pojazd do nałożenia powłoki należy oczyścić lakier (deironizacja, dekontaminacja + glinkowanie), bezpiecznie i dokładnie umyć powierzchnię, dokonać mechanicznej korekty lakieru oraz odtłuścić karoserię (najlepiej dwukrotnie). 

Ważne informacje dodatkowe:

 1. Pamiętaj, że aplikowana powłoka w tem. powyżej 20 stopni szybciej wysycha, dlatego duże elementy jak np. maska podziel na dwie części. 

 2. Zadbaj o dobre oświetlenie podczas aplikowania powłoki.

 3. Przez 24 godziny po aplikacji chroń powierzchnię przed wilgocią.

 4. Przez pierwsze 7 dni powłoka nie może mieć styczności z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

 5. Nigdy nie stosuj produktu na rozgrzanej ani wilgotnej powierzchni.

 6. Nie aplikuj AQUA Coating ONE podczas deszczu ani w pełnym słońcu.

 7. Nie pozwól, by temperatura spadła poniżej 10 stopni.

 8. Użyj dedykowanego aplikatora AQUA który umożliwi Ci prawidłowe nałożenie powłoki.

 9. Zastosuj odpowiednie środki ochrony osobistej podczas aplikacji.

 10. Samochód zabezpieczony powłoką myj ręcznie nie rzadziej, niż co dwa tygodnie.

Uwaga – ważna informacja!

Tym, co w największym stopniu wpłynąć może na zniszczenie świeżej, niedostatecznie jeszcze utwardzonej powłoki, jest brud !  który się do niej przedostaje. Co za tym idzie, przez dwa tygodnie od aplikacji (czyli przez okres, w którym zachodzi proces utwardzania powłoki) klient powinien zwracać baczną uwagę na to, by swojego samochodu nadmiernie nie zabrudzić. I teraz najważniejsze: jeśli do takiego zabrudzenia już doszło, to umycie powierzchni jakimś neutralnym środkiem będzie o wiele mniej szkodliwe dla powłoki, niż pozostawienie na niej zabrudzeń. 

Sposób użycia:

Na suchy aplikator nałóż około 8 kropli AQUA Coating 9H. Taka ilość jest wystarczająca do tego, by pokryć nią około połowy elementu karoserii średniej wielkości (nasączony już aplikator sprawia, że przy dalszej aplikacji może być potrzebna mniejsza liczba kropel). Powłokę rozprowadzaj na lakierze wykonując ruchy krzyżowe. Po odczekaniu około 30-60 sekund usuń nadmiar produktu przy pomocy pierwszej mikrofibry (produkt szybko się krystalizuje, dlatego nie czekaj zbyt długo). Drugą mikrofibrą wypoleruj powierzchnię do uzyskania połysku. Po naniesieniu powłoki na wszystkie elementy auta pozostaw je w sprzyjających warunkach atmosferycznych na 24 godziny. Zadbaj, by temperatura nie spadła poniżej 10 stopni. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecamy nałożenie nie jednej, ale dwóch warstw powłoki AQUA Coating 9H. Koniecznie 10 godz. po aplikacji ostatniej warstwy AQUA Coating PRO 9H zaaplikuj Coating Booster !!!

Aby przygotować pojazd do nałożenia powłoki należy oczyścić lakier (deironizacja, dekontaminacja + glinkowanie), bezpiecznie i dokładnie umyć powierzchnię, dokonać mechanicznej korekty lakieru oraz odtłuścić karoserię (najlepiej dwukrotnie).

Ważne informacje dodatkowe: Pamiętaj, że aplikowana powłoka bardzo szybko wysycha, dlatego duże elementy jak np. maska podziel na dwie części. Zadbaj o dobre oświetlenie podczas aplikowania powłoki.

Przez 24 godziny po aplikacji chroń powierzchnię przed wilgocią. Przez pierwsze 7 dni powłoka nie może mieć styczności z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Nigdy nie stosuj produktu na rozgrzanej ani wilgotnej powierzchni.

Nie aplikuj AQUA Coating 9H podczas deszczu ani w pełnym słońcu.

Nie pozwól, by temperatura spadła poniżej 10 stopni. Użyj dedykowanego aplikatora AQUA który umożliwi Ci prawidłowe nałożenie powłoki.

Zastosuj odpowiednie środki ochrony osobistej podczas aplikacji. Samochód zabezpieczony powłoką myj ręcznie nie rzadziej, niż co dwa tygodnie.

Uwaga – ważna informacja! Tym, co w największym stopniu wpłynąć może na zniszczenie świeżej, niedostatecznie jeszcze utwardzonej powłoki, jest brud ! który się do niej przedostaje. Co za tym idzie, przez dwa tygodnie od aplikacji (czyli przez okres, w którym zachodzi proces utwardzania powłoki) klient powinien zwracać baczną uwagę na to, by swojego samochodu nadmiernie nie zabrudzić. I teraz najważniejsze: jeśli do takiego zabrudzenia już doszło, to umycie powierzchni jakimś neutralnym środkiem będzie o wiele mniej szkodliwe dla powłoki, niż pozostawienie na niej zabrudzeń.

   Sposób aplikacji:  

 • Zadbaj o idealne warunki – temperatura powietrza podczas aplikowania powłoki oscylować powinna w granicach 15- 20 stopni Celsjusza.
 • Dokładnie oczyść powierzchnię szyb z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.
 • Nanieś kilka kropel preparatu na suchy aplikator.
 • Pierwszą warstwę zaaplikuj ruchami pionowymi bez pomijania żadnego miejsca. Po ukończeniu odrazu zaaplikuj drugą warstwę ruchami poziomymi. W ten sposób będziesz pewien że idealnie pokryłeś całą warstwę szyby. Gdy widzisz, że aplikator staje się suchy, dodaj kilka kropel. 
 • Pozostaw preparat do całkowitego wyschnięcia (zwykle wystarczy około 15 minut w temperaturze 18 stopni Celsjusza. ).
 • Usuń nadmiar preparatu mikrofibrą AQUA.
 • Wypoleruj zabezpieczoną powierzchnię drugą, suchą mikrofibrą AQUA.

Ważne! Przez co najmniej 12 godzin po aplikacji Twój pojazd nie może mieć kontaktu z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Sposób użycia:

 • Przed naniesieniem powłoki należy dokładnie oczyścić zabezpieczaną powierzchnię i dwukrotnie ją odtłuścić (można użyć alkoholu izopropylowego)
 • Powłokę najlepiej nakładać prostymi liniami bezpośrednio na powierzchnię używając aplikatora lub specjalnej ściereczki do powłok.
 • Po odczekaniu 1 minuty i należy wypolerować czyszczoną powierzchnię przy użyciu suchej ściereczki z mikrofibry.

Uwaga: powłoki AQUA Wheel Coating nie należy aplikować w pełnym słońcu, w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza oraz na rozgrzanych elementach.

Sposób użycia:

 • Preparat rozpylić na czyszczonej powierzchni szklanej.
 • Czyścić powierzchnię z użyciem mikrofibry (z krótkim włosiem).
 • Wypolerować powierzchnię drugą, suchą i czystą mikrofibrą.
 • W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Sposób użycia:

 • Preparat rozpylić na czyszczonej powierzchni szklanej.
 • Czyścić powierzchnię z użyciem mikrofibry (z krótkim włosiem).
 • Wypolerować powierzchnię drugą, suchą i czystą mikrofibrą.
 • W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Sposób użycia:

 • Otwórz produkt i zaaplikuj kilka kropel powłoki na nieużywaną mikrofibrę suede (od AQUA).
 • Wybierz dowolny element pojazdu np. maskę i zacznij rozcierać powłokę. Powłokę aplikuj metodą na krzyż ( ruchy poziome oraz pionowe). Elementy tak duże jak maska czy dach warto podzielić na kilka części.
 • Rozetrzyj raz jeszcze powłokę w tym samym miejscu, samym aplikatorem bez dodawania produktu.
 • Odczekaj 15-30 sekund w zależności od warunków aplikacji.
 • Usuń nadmiar powłoki za pomocą pierwszej nieużywanej mikrofibry AQUA.
 • Wypoleruj lakier aż do uzyskania połysku bez smug za pomocą drugiej nieużywanej mikrofibry.

Uwagi: 

Po zakończeniu aplikacji powłoki na wszystkie elementy zaleca się, aby pozostawić zabezpieczony pojazd w sprzyjających warunkach atmosferycznych przez 24h. Jeżeli samochód musi wyjechać po aplikacji na nie sprzyjające warunki pogodowe, to zaaplikuj coating booster.

Przygotowanie:

Zarówno w przypadku nowego jak i używanego pojazdu zalecamy maszynową korektę lakieru w stopniu zależnym od stanu zużycia lakieru.  Ostatni etap to odtłuszczenie lakieru alkoholem izopropylowym .

Aplikacja w okresie wiosenno-letnim:

 1. Otwórz produkt i zaaplikuj kilka kropel powłoki na aplikator (bez ściereczki suede).

 2. Wybierz dowolny element pojazdu np. maskę i zacznij rozcierać powłokę. Powłokę aplikuj metodą na krzyż, aplikowana warstwa ma być mokrą warstwą ( ruchy poziome oraz pionowe). Elementy tak duże jak maska czy dach warto podzielić na kilka części.

 3. Rozetrzyj raz jeszcze powłokę w tym samym miejscu, samym aplikatorem bez dodawania produktu.

 4. Po aplikacji od razu zacznij docierać powłokę.

 5. Usuń nadmiar powłoki za pomocą pierwszej nieużywanej mikrofibry AQUA.

 6. Wypoleruj lakier aż do uzyskania połysku bez smug za pomocą drugiej nieużywanej mikrofibry.

Aplikacja w okresie jesienno-zimowym:

 1. Otwórz produkt i zaaplikuj kilka kropel powłoki na nieużywaną mikrofibrę suede (od AQUA).

 2. Wybierz dowolny element pojazdu np. maskę i zacznij rozcierać powłokę. Powłokę aplikuj metodą na krzyż ( ruchy poziome oraz pionowe). Elementy tak duże jak maska czy dach warto podzielić na kilka części.

 3. Rozetrzyj raz jeszcze powłokę w tym samym miejscu, samym aplikatorem bez dodawania produktu.

 4. Odczekaj 15-30 sekund w zależności od warunków aplikacji.

 5. Usuń nadmiar powłoki za pomocą pierwszej nieużywanej mikrofibry AQUA.

 6. Wypoleruj lakier aż do uzyskania połysku bez smug za pomocą drugiej nieużywanej mikrofibry.

Zamknij
Zamknij
Zaloguj się
Zamknij
Koszyk (0)

Brak produktów w koszyku. Brak produktów w koszyku.